4.04.2012

Tatlı bir kız için Baby Shower partisi! Cupcake'ler.

Benim canım arkadaşım hamile.Az kaldı ve minik prensesi dünyaya gelecek.Onu beklerken biz de kutlama yapmaya karar verdik.Bu aralar moda olan: Baby Shower partisi düzenledik.Güzel,pembiş,eğlence ve sıcaklık dolu bir kutlama oldu.Bana ne kadar pozitif enerji verdi o gün, anlatamam...çünkü ben ne kadar çok uğraşsam,heyecan yapsam : sonucu güzel olunca, on kat daha fazla mutlu oluyorum!
 Birkaç ay önce, bunu düşündüğümde, çok heyecanlanmıştım. Nette fikir aramaya başladım. Çok güzel bir blog var, yüzlerce doğum günü ,düğün, baby shower ve diğer kutlamaların resimleri ile.Bu tarz sitelerde dolaşırken,keşke benim de bir kızım olsa düşünmedim değil :) Kızlar için çok tatlı şeyler var!
 Pembe, lila çiçekler, kelebekler,cici bıcılı :) Bayıldım,çok sevdim, arkadaşım için hepsini bulup-yapmak istedim.
Buradan sizde bazı fikirler bulabilirsiniz! Harika bir site!
 Cupcake-leri portakal suyu ile, kremayı da beyaz çikolata ile hazırladım.Son zamanlarda portakallı kek,cupcake çok yapıyorum ve çok seviyorum: pufuduk,yumuşak ve mis kokulu oluyor.Buradaki kek tarifin aynısı, sadece süt yerine taze sıkılmış bir bardak portakal suyu, (ilk önce kabuklarını ince ince rendeleyip,kek karışımına onları da ekliyorum en son) .
 Her şeyi çok severek çalıştım: minik kalpli biberonlar hazırladım, pembiş standını buldum,çiçekli, kız-bebişli cupcake-lerimiz oldu.Kurabiyelerimiz de var, onları da en kısa zamanda siteye koyarım.
Herkes çok güzel şeyler hazırladı: annesi, babaannesi, uzaklardan gelen teyzesi, yengesi, büyük babaannesi, arkadaşları.Çok çok lezetli yemekler, çok şık ve cici süsler.Balonlar, ıvır-zıvırlar, çiçekler, kelebekler : bir prenses masalındaydık sanki :)

Şimdi Lara bebişimizi beklemek kaldı! Sağlıkla gelsin! Bekleyenleri ve sevenleri bol zaten, hayat boyunca da bol olsun! Şanslı bir kız olsun! Ailesine mutluluk, huzur ve ışık getirsin! Tatlı minik abisinin de en iyi arkadaşı olsun! :) Tatlı annesinin çiçeği olsun! İyi kalpli babasının desteği olsun! Sevdiklerinin kelebeği olsun! Amin!

Hiç yorum yok: